ZEKLER personiskās aizsardzības līdzekļi

Zekler izstrādā darba un personiskās aizsardzības līdzekļus, lai aizsargātu jūs darba veikšanas laikā. To vidū ir acu aizsarglīdzekļi, dzirdes aizsarglīdzekļi un elpošanas aizsarglīdzekļi. Lai jūs motivētu izmantot aizsarglīdzekļus vēl vairāk, Zekler piedāvā gaumīgus un dizaineru radītus izstrādājumus, ar kuriem varēsiet būt apmierināti. Zekler negarantē ne ideālu dzirdi, ne veselību vai dzīvi bez traumām, ne arī fotomodeles izskatu, taču vēlas, lai jums būtu pēc iespējas vienkāršāk sevi pareizi aizsargāt darbavietā. Jūs aizsargājat sevi pareizi, ja lietojat aizsarglīdzekļus visas darbadienas garumā, tāpēc tiem, pirmkārt, ir jābūt ērtiem un ir labi jāder.

Zekler personiskās aizsardzības līdzekļi saudzē jūsu maņas!

Dzirdes, acu un elpošanas aizsarglīdzekļi no kvalitatīva zviedru zīmola
Austiņas

Austiņas

Dzirde ir viena no svarīgākajām cilvēka maņām. Zekler vēlas sniegt jums padomus, kā, atrodoties darbā, pēc iespējas labāk aizsargāt savu dzirdi. Vissvarīgākā prasība ir tā, ka dzirdes aizsarglīdzekļi ir jālieto visu laiku. Lai būtu motivācija nēsāt dzirdes aizsarglīdzekļus visu dienu, tiem ir labi jāder, lai nēsātājs varētu justies ērti un būtu apmierināts.

  • Austiņas ar komunikācijas iespējām
  • Austiņas mobilajam tālrunim vai rācijai
  • Dzirdes aizsarglīdzekļi ar radio un aktīvo dzirdi
  • Dzirdes aizsarglīdzekļi ar radio
  • Dzirdes aizsarglīdzekļi ar aktīvo dzirdi

Ielūkojieties arī Zekler mājaslapā.

Ausu aizbāžņi

Ausu aizbāžņi

Šie ausu aizbāžņi apslāpē skaņu ļoti vienmērīgi, kā arī saglabā skaņas dabiskumu. Preču klāsts ietver:

  • vienreizlietojamos ausu aizbāžņus ar izmēru Small (S) un Large (L), kuri piemēroti lielākajai daļai dzirdes kanālu;
  • vairākkārt lietojamos ausu aizbāžņus ar universālu izmēru.

Kopā ar ausu aizbāžņiem Zekler piedāvā lietotājiem draudzīgu, izturīgu un pie sienas stiprināmu ausu aizbāžņu dozatoru.

Ielūkojieties arī Zekler mājaslapā.

Aizsargbrilles

Aizsargbrilles

Vienīgais veids, kā, atrodoties darbā, pilnībā pasargāt acis no bojājumiem, ir izmantot pareizus acu aizsarglīdzekļus visas darba dienas garumā. Šī iemesla dēļ nēsātājam ir jābūt apmierinātam ar saviem acu aizsarglīdzekļiem. Tiem ir labi jāder, jānodrošina darba uzdevumam atbilstoša aizsardzība, kā arī par mazsvarīgu nedrīkst uzskatīt glītu stilu.

  • Aizsargbrillēm ir jābūt ar sānu aizsargiem. Noteiktus aizsargbriļļu veidus var nēsāt arī uz parastajām brillēm. Lēcas ir izgatavotas no triecienizturīga polikarbonāta.
  • Pieguļošas aizsargbrilles – piemērotas aizsardzībai pret ķīmiskām vielām vai vidē, kurā ir daudz lidojošo daļiņu.

Ielūkojieties arī Zekler mājaslapā.

Elpošanas aizsarglīdzekļi

Elpošanas aizsarglīdzekļi

Filtrējošas pusmaskas tiek izmantotas, lai novērstu kaitīgu daļiņu nonākšanu elpošanas ceļos. Lai būtu iespējams izvēlēties pareiza veida filtrējošo pusmasku, ir svarīgi zināt, kādas daļiņas un cik lielā koncentrācijā tās atrodas apkārtējā vidē. Lai maska sniegtu optimālu aizsardzību, ir svarīgi, lai tā ērti piegultu sejai atkarībā no tās platuma un formas, tādējādi novēršot daļiņu iekļūšanu maskas iekšienē. Zekler piedāvā plašu filtrējošo pusmasku klāstu, kuras ir lieliski piemērotas darbam bīstamā vidē, kur nepieciešama šāda veida aizsardzība.

Ielūkojieties arī Zekler mājaslapā.

Aizsargvairogi

Aizsargvairogi un piederumi

Zekler aizsargvairoga sistēmu ir iespējams kombinēt ar Zekler 400 sērijas galvas stīpu un ķiveres stīpu, kā arī izmantot atsevišķi ar galvas stiprinājumu. Ir pieejams arī atsevišķs stiprinājums piestiprināšanai ķiverei, ja kopā ar aizsargķiveri netiek izmantoti dzirdes aizsarglīdzekļi.

Ielūkojieties arī Zekler mājaslapā.

Metināšanas maskas

Metināšanas maskas

Optimāli aizsargā visu seju – gan acis un ausis, gan arī kaklu. Aerodinamiskais dizains novada projām dūmus, kuri rodas metināšanas laikā. Klāstā ir metināšanas maskas no ugunsizturīgas plastmasas, ar automātisko aptumšošanos un vēl daudzām citām funkcijām.

Ielūkojieties arī Zekler mājaslapā.

Mediju faili

Saņemt piedāvājumu

SKATĪT VAIRĀK