FRISTADS darba apģērbs

Fristads ir 90 gadus ilgu darba apģērba izgatavošanas pieredze, tādēļ šis zīmols izprot profesionāļu vajadzības un nodrošina tiem pilnīgu kvalitatīvu darba apģērbu klāstu ar funkcionālu un modernu dizainu. Ar klāstā esošajām drēbēm varēsiet apģērbties no galvas līdz kājām, turklāt tās ir radītas, ņemot vērā ilgtspējību un jaunievedumus.

Fristads turpina savu preču izstrādi, lai apmierinātu klientu vajadzības un lai apģērba nēsātāji varētu netraucēti nodoties sava darba veikšanai.

Labs apģērbs labākas pasaules vārdā

Fristads piedāvā plašu darba apģērbu klāstu celtniecības, rūpniecības un tehniskās apkalpošanas nozares darbiniekiem.
Apkalpošanas nozare

Apkalpošanas nozare

Jums pilnīgi piemērots stils un komforts.

Ja strādājat tehniskajā apkalpošanā, mazumtirdzniecības vai mārketinga nozarē, tad jūs noteikti katru dienu satiekat vai pieņemat klientus. Jūsu darba apģērbs varētu būt ērts un praktisks, kā arī tas varētu pārstāvēt jūsu uzņēmumu vislabākajā iespējamajā veidā. Šajā sadaļā atradīsiet arī T-kreklus, kreklus, polo kreklus un sporta jakas, kuras sader kopā ar pārējo Fristads darba apģērbu.

Apskatiet arī Fristads mājaslapu.

Rūpniecība

Rūpniecība

Funkcionalitāte un produktivitāte visas darba maiņas laikā.

Cieši sadarbojoties ar dažādu rūpniecības nozaru strādniekiem, Fristads ir izstrādājis rūpniecības nozarei piemērotu apģērbu, kas sevī apvieno funkcionalitāti, ērtumu, izturību un aizsardzību. Šie ērtie apģērbi atbilst augstākajām rūpniecības nozares prasībām, kā arī ir piemēroti optimālai izmantošanai kā mazākos, tā lielākos uzņēmumos.

  • Elektrostatiskās izlādes risinājumi (ESD)
  • Saskare ar pārtiku
  • Tīrās telpas

Apskatiet arī Fristads mājaslapu.

Celtniecības nozares darba apģērbs

Celtniecības nozares darba apģērbs

Klasisks stils ar modernu piegriezumu un raksturu

Vairāk nekā 90 gadus ilgā pieredze ir uzņēmumam iemācījusi, kas ir un kas nav derīgs kā strādniekiem paredzēts apģērbs. Fristads cieši sadarbojas ar savu apģērbu lietotājiem un pievērš īpašu uzmanību viņu vajadzībām un vēlmēm. Sadarbības rezultātā ir tapusi stilīgu darba apģērbu kolekcija, kas piedāvā lielisku komfortu, vienreizēju izturību un pārdomātu funkcionalitāti.

Apskatiet arī Fristads mājaslapu.

Aukstums, vējš un lietus

Aukstums, vējš un lietus

Maksimāls komforts neatkarīgi no laikapstākļiem

Funkcionāls un ērts darba apģērbs atvieglo darba dienu. Pareizā apģērba izvēle ir īpaši svarīga sliktu laikapstākļu gadījumā. Kad līst lietus, ir vējains vai auksts, tad apģērbam ir kārtīgi jāpilda savas funkcijas. Fristads lielajā preču klāstā atradīsiet darba apģērbu, kas jebkādos laikapstākļos palīdzēs justies ērti, novadīs mitrumu un saglabās siltumu visas dienas garumā.

Apskatiet arī Fristads mājaslapu.

Apģērbs sievietēm

Apģērbs sievietēm

Komforts, funkcionalitāte un sievietēm piemēroti griezumi

Pirmo sievietēm domāto kolekciju Fristads radīja pirms 40 gadiem. Tagad sieviešu darba apģērbu izvēle ir plašāka nekā jebkad agrāk. Zīmola profesionālā darba apģērba kolekcija sievietēm nodrošina visas nepieciešamās funkcijas, kā arī ir ar sievietēm piemērotu griezumu. Lielākā daļa izstrādājumu ir vīriešiem domāto modeļu atbilsmes.

Apskatiet arī Fristads mājaslapu.

Augsta redzamība

Augsta redzamība

Drošība, komforts un laba redzamība jebkādos apstākļos

Ja jums darba vietā ir svarīgi būt redzamam, tad Fristads augstas redzamības darba apģērbs nodrošinās maksimālu drošību. Apģērbā izmantotie fluorescences krāsas audumi un atstarojošās lentas atbilst jaunākajiem starptautiskajiem standartiem, turklāt apģērbu augstais kvalitātes līmenis nodrošina to, lai jūs būtu redzams visāda veida apgaismojumā un laikapstākļos.

Apskatiet arī Fristads mājaslapu.

Aksesuāri

Aksesuāri

Papildiniet savu darba apģērbu

Aksesuāru klāsts ir izstrādāts ar mērķi sniegt jums papildu aizsardzību un komfortu darbā. Aksesuāri papildina Fristads apģērbu dizainu un tehniskās funkcijas, kā arī piešķir jūsu stilam un izskatam personību visas smagās darbadienas garumā.

Apskatiet arī Fristads mājaslapu.

Ugunsaizsardzība

Ugunsaizsardzība

Aizsardzība bez kompromisiem

Fristads par vissvarīgāko uzskata darbinieka drošību. Izvēloties Fristads ugunsizturīgo apģērbu, būsiet aizsargāti atbilstoši jaunākajiem Eiropas standartiem. Lai nodrošinātu apģērba kvalitāti, Fristads veic eksperimentus, kas skar it visus aspektus, sākot no izturības pret plīšanu un berzi līdz pat funkcionalitātei un lietotāja komfortam. Plašajā klāstā ir viegli atrast savam amatam un tā riska klasei piemērotu ugunsizturīgu darba apģērbu, kas palielinās jūsu drošību.

Apskatiet arī Fristads mājaslapu.

Mediju faili

Saņemt piedāvājumu

SKATĪT VAIRĀK