Darba cimdi


Kvalitatīvi darba cimdi, kas sniedz aizsardzību tavām rokām. Luna nodrošina pilnīgu darba un aizsargcimdu klāstu no tādiem kvalitatīviem zīmoliem kā GUIDE un Ansell. Darba cimdu gadījumā materiāla izvēle ir ļoti būtiska. Cimdiem ir jābūt elastīgiem, ērtiem, tiem ir jāder kā uzlietiem, kā arī tiem ir jābūt izturīgiem pret nodilumu. Kāda ir Jūsu ikdiena? Vai lietus līst aumaļām? Vai jums ir jāskrūvē pavisam sīkas skrūvītes? Vai tu strādā laukā pie -20°C, vai arī metini iekštelpās pie 1200°C? Vai savā ikdienā darbojies ar smagiem akmeņiem, vai arī viegli plūstošiem šķidrumiem? Katrs darbs ir atšķirīgs. Katras rokas ir atšķirīgas.

Mūsu pārstāvēto zīmolu darba cimdus atradīsiet mūsu korporatīvo klientu pārstāvniecībās, kā arī pie izplatītājiem visā Igaunijā. Mūsu klientu vidū ir gan celtniecības, rūpniecības, apkalpošanas nozares un privātā sektora uzņēmumi, gan arī publiskās iestādes.

Cimdi un roku aizsarglīdzekļi

Pilnīga darba un aizsargcimdu izvēle Luna klāsts sniedz pārskatāmu, plašu un daudzveidīgu izvēli profesionālajiem lietotājiem
Darba cimdi
Izturīgi aizsargcimdi
Plāni cimdi
Aizsardzība pret iegriešanu
Ziemai
Ūdensizturīgi
Aizsardzība pret ķīmiskām vielām
CPN
Metināšana/karstums

SKATĪT VAIRĀK